Sordunuz Cevapladı :)

Sıkça Sorulan Sorular

Makale siparişlerim ne kadar sürede teslim edilir ?
Hazır makaleler satın alım sonrası anında teslim edilir. Makele siparişleriniz makale yoğunla göre değişiklik gösterebilir. Örneğin 300 kelimelik 1 makale 30-60 dakika arasında teslim edilir. Tabiki bu süre yazar boşluğuna göre değişiklik gösterebilir. Daha iyi bir iş için yazarlarımız ile mesajlaşabilceğin bir panelimiz mevcut.
Param Güvende mi ?

Makaleyi yazardan teslim alıp kontrol ettik'den sonra onay verebilirsiniz. Onay verdiğiniz taktir de ücret makaleal.co havuzuna geçer 2 İş günü içerisinde bir sıkıntı çıkmaz ise ücret yazara aktarılır.

Makale siparişimin ödemesini nasıl yapcağım ?

Ödemenizi kredi kartınızla PayTR sanal pos aracılığı ile 265 bit şifrelemeli bir şekilde ödeyebilrizi.

Teslim Edilen Makaleyi Beğenmedim Ne Olacak Şimdi ?

Sitemiz üzerinden makale alışlarınızda toplamda 2 kere revize hakkınız mevcuttur. Beğenmediğiniz taktirde yazara mesaj atarak revize isteyebilrisiniz.

Nasıl Sipariş Oluşturabilirim ?
iparişlerinizi 4 şekilde verebilirsiniz. 1. Olarak hazır makale siparişi, hazır makale siparişi vermek için ilk önce "bakiye ekle" kısmından bakiyenizi yüklemeniz gerekir. Yeni sipariş ver > Hazır makaleler menüsünden istediğiniz makaleyi sipariş verebilirsiniz. 2. olarak direk yazarlara sipariş verebilirsiniz. Bunun için direk yazarları görüntüle kısmından giriş yapıp yazarların 100 kelime başına ücret ve teslim sürelereini görerek yazara mesaj atarak veya direk yazara sipariş verebilirsiniz. 3. Olarak Yeni sipariş ver kısmından makale siparişi verebilirsiniz, müsait olan yazarlarımız işi alacaktır. 4. olarak editörlük hizmeti kategorisinden hizmet satın alabilirsiniz.
Editörlük Hizmeti Nedir ?

Editörlük hizmeti professiyonel yazarlarımız tarafından aldığınız pakete göre sitenize düzenli olarak içerik girişi veya size içeriklerin teslim edilmesidir. Her içerik girişi & teslimi rapor olarak size sunulacaktır.

Siparişimi İptal Edebilirmiyim ?
Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren yazarlarımız hazırlıklara başladığından dolayı iptali mümkün değildir.
Makalemi teslim edicem fakat sistem kabul etmiyor ?

Makalenizi teslim edeceğiniz panel kelime kontrol sistemlidir. Bu yüzden fazladan noktalama işaretleri ve fazladan boşluk olan aralıklardan dolayı iptal olur.-"Örnek--iki kelimenin arasına fazla boşluk veya yazının sonunda boşluk. -

Mail Gönder

[email protected]